+90 ( 232 ) 376 77 87 Bize Ulaşın
info@standartcivata.com.tr E-posta Adresi

İnsan Kaynakları

Standart Cıvata A.Ş olarak en kıymetli kaynağımız, kuruluştan günümüze kadar değişen koşullara el birliğiyle adapte olmamızı sağlayan ve firmamızı sektör lideri konumuna taşıyan insan kaynağımızdır.
Şirketimizin hizmet kalitesini sürekli olarak artırma ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıma hedefine uyum sağlayacak insan kaynağının kazandırılması, kişisel ve mesleki açıdan geliştirilmesi ve değerlerimize bağlı aidiyetin sürdürülmesi İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.
Her bir çalışanını ailenin bir parçası olarak değerlendiren çağdaş İnsan Kaynakları yapılanmamızda, sahip olduğumuz entelektüel sermayenin muhafazası ve geliştirilmesine yönelik birçok çalışma yürütmekteyiz. 
Etkili, uygun insan kaynağına hızlı erişmek için zengin ve nitelikli bir aday veri tabanı oluşturmakta,
Konusunda yetkin, iç motivasyonu ve iletişimi yüksek,  müşteri memnuniyetini hedefi olarak benimsemiş çalışanlarımızın şirketimize aidiyetini sağlamakta,
İşe alım, ücretlendirme, performans değerlendirme, motivasyon, kariyer, yetenek yönetimi ve çalışanlarımızın eğitimi gibi tüm insan kaynakları süreçlerinde sistemsel bir yaklaşım ile alt yapı oluşturmak ve geliştirmekteyiz.
Biz Standart Cıvata olarak en değerli sermayemizin kuruluşumuzdan günümüze başarılı çalışmalarıyla firmamızı lider konuma taşıyan çalışanlarımız olduğu bilinciyle hareket ederiz.  Her bir çalışanımıza ailemizin bir parçası gözüyle bakarken insan kaynağı yönetimini de işletmemizin entelektüel sermayesinin yönetimi olarak daha geniş kapsamlı bir biçimde ele alırız. Bu doğrultuda profesyonel insan kaynakları yönetimimiz aracılığıyla insan kaynakları politikamıza bağlı olarak entelektüel sermayenin kazanılması, muhafazası ve geliştirilmesine yönelik çalışmaları titizlikle gerçekleştiririz.
Biz, çözümün bir parçası olma yolunda öncelikle takımın bir parçası olmanın gerekliliği ve takım oyununu en iyi şekilde oynamanın bilinciyle hareket ederiz.
 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan kaynakları politikamızda;

Biz tüm çalışanlarımızla birlikte güçlüyüz ve hep birlikte çözümün bir parçası’yız.

STD SATIŞ

Satış sistemimize giriş yapmak için tıklayınız.