+90 ( 232 ) 376 77 87 Bize Ulaşın
info@standartcivata.com.tr E-posta Adresi

HABERLER

12 Mart, 2018

Standart Cıvata olarak katılım sağladığımız Avrasya Pencere Fuarı, yoğun bir katılımla sona erdi

Standart Cıvata, 7-10 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen, bölgenin en büyük ve prestijli fuarlarından olan Avrasya Pencere Fuarı'na katılım sağladı.
05 Ağustos, 2017

Açev Ford Otosan İşbirliğiyle ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ Eğitimi

Ford Otosan-AÇEV işbirliğiyle "Ülkem İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" eğitimi 2.kısmı Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilen eğitimle tamamlandı.
22 Haziran, 2017

İstanbul Şube Toplantımız

Bilgi İşlem departmanı ve Satış-Pazarlama ekibimiz İstanbul Şubemiz’de gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.
13 Haziran, 2017

ISO 9001:2015 Eğitimlerimiz Tamamlandı

Türk Standartları Enstitüsü eğitmenlerince verilen ISO 9001:2015 eğitimlerimiz tamamlandı.
01 Haziran, 2017

İhracat Müşterimizden Std ve Norm Grup Ziyareti

Polonya'dan ziyarete gelen İhracat müşterimizle gerçekleştirdiğimiz toplantı sonrası grup firmalarımızı da ziyarette bulunduk.
26 Mayıs, 2017

Memduh Şahman Veda

Firmamıza uzun yıllardır hizmet veren, Norm Grup ve Standart Cıvata’da farklı görevlerde bulunmuş olan Toptan Bölümü Satış Müdürü Memduh Şahman bugün itibariyle görevinden ayrıldı.
13 Mayıs, 2017

Standart Cıvata, Kurumlararası Dragon (Kürek Çekme Yarışı) Festivali’ne Katıldı

13-14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Kurumlararası Dragon Festival’nde Standart Cıvata-‘Super Team of Dragon’ olarak katılım sağladık. İlk gün gerçekleştirilen yarışlarda kendi grubunda yarıştığı tüm yarışlarda birinci olan takımımız, ikinci gün yarı final ve finalde...
13 Mayıs, 2017

İhracat Müşterimiz Firmamızı Ziyarette Bulundu.

Yurtdışından gelen müşterimize grup firmalarımızı tanıttık. Standart Cıvata’yı da ziyarete gelen müşterimiz Dragon Festivali’nde de bizi yalnız bırakmadı.
12 Mayıs, 2017

Fair Play Şirketler Yarışıyor 80’ler’ Bowling Turnuvası’nda İkinci Olduk

Fair Play tarafından düzenlenen 'Şirketler Yarışıyor 80'ler' Bowling Turnuvası'nda eleme usulü yapılan yarışmada 39 takım içerisinden Gold Team-1 takımımız finale çıkmış ve finalde de 2‘inci sırada yer alarak firmamızı başarılı bir şekilde temsil etmiştir.
08 Mayıs, 2017

Açev Ford Otosan İşbirliğiyle ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ Eğitimi

Norm Group ve Standart Cıvata olarak katılım sağladığımız eğitim toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine olup Ford Otosan’ın tüm tedarikçilerinin yer aldığı bir toplumsal farkındalık eğitimiydi.
14 Nisan, 2017

ÇATIDER Sponsorluğu Kapsamında Toplantılara Başladık…

14-15 Nisan tarihlerinde Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde düzenlenen 'ÇATIDER' toplantısına katıldık.
09 Nisan, 2017

Depo Personelimizle Tekne Turu Kapsamında 'Balık Tutma' Organizasyonu'ndaydık...

9 Nisan’da Çeşme'de motivasyon organizasyonu kapsamında 'balık tutma' aktivitemiz gerçekleşti. Depo personelimiz, İdari İşler departmanı desteğiyle katılım sağladığı organizasyonda keyifli dakikalar geçirdi.
28 Mart, 2017

Almanya Fastener Fair Stuttgart

28-30 Mart tarihleri arasında, Almanya 'Fastener Fair Stuttgart Fuarı'nda Norm Grup bünyesinde 'Standart Cıvata' İhracat ekibimizle yer aldık.
21 Mart, 2017

Sektörün En İyileri Konya Tarım Fuarı'nda Buluştu!

Standart Cıvata Genel Müdürü Caner Melek, Konya Tarım Fuarı’nda kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Konusunda ülkemizin en büyük ve en önemli buluşması olan Konya Tarım Fuarı 21 Mart tarihinde başladı.
01 Ocak, 2017

Vergi Ödül Töreni

İzmir Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen, ‘Vergi Ödemede ve Ülkemize Döviz Kazandırmada Başarılı Üyelerin Ödül Törenleri’, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde düzenlenerek sahiplerini buldu.
30 Aralık, 2016

STD Yeni Yıla Merhaba Partisi:

STD ailesi yeni yılın gelişini coşkuyla kutlandı.30 Aralık günü gerçekleştirilen kutlamada langırt yarışmaları düzenlendi ve yapılan çekiliş sonucunda çeşitli hediyeler dağıtıldı. STD çalışanlarının ve yönetim kurulunun katıldığı organizasyonda tüm çalışanlar dilek balonlarını uçurarak yeni yıl için iyi dileklerini diledi.
06 Aralık, 2016

Dilovası Şube:

Norm Grubu Onursal Başkanı Nedim Uysal , Norm Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nedim Uysal ve Standart Cıvata Genel Müdürü Caner Melek İstanbul şube ziyaretlerini gerçekleştirdi.
02 Aralık, 2016

Şirketler Yarışıyor Bowling Turnuvası:

Fair Play tarafından düzenlenen 'Şirketler Yarışıyor' bowling turnuvasına Standart Cıvata adına GOLD TEAM-1 ve GOLD TEAM-2 takımlarımız katılarak performans gösterdi. 32 şirketin katılım sağladığı organizasyonda 7‘inci sırada yarışmayı tamamlayan GOLD TEAM-1 ekibi finale kalmayı başardı. Turnuva sonrası en ‘skorer ‘ oyuncu kupa ödülü ise şirket çalışanlarından Onur Demirel’e verildi.

STD SATIŞ

Satış sistemimize giriş yapmak için tıklayınız.