+90 ( 232 ) 376 77 87 Bize Ulaşın
info@standartcivata.com.tr E-posta Adresi

HABERLER

11 Eylül, 2020

Ankara Depomuz 1 Ekim’de Açılıyor!

1 Ekim 2020 tarihinde iş ortaklarımıza en doğru, hızlı ve kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına Ankara’da yeni bir depo açıyoruz!
01 Mart, 2020

Avrasya Pencere Fuarı'na katıldık

4-7 Mart 2020 tarihleri arasında bölgenin prestijli fuarlarından biri olan Avrasya Pencere Fuarı'na katıldık. Standımızı ziyaret edenlere gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz!
27 Şubat, 2020

5. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı’nda yer aldık

27-29 Şubat tarihleri arasında 5. Uluslararası Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı’nda yer aldık.Norm Holding firmalarıyla katılım sağladığımız fuarda yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle biraraya gelme imkanı bulduk.
06 Şubat, 2020

Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldık.

Standart Cıvata, Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın dört büyük tarım fuarından biri olan Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katıldı.
07 Haziran, 2019

Standart Cıvata’dan Robot Projeleri İçin Minik Öğrencilere Destek

Başka Bir Okul Mümkün Kooperatifi Okulu -Renkli Orman Okulları Anaokulu sınıfı robot meraklıları öğrencileri , Standart Cıvata desteğiyle bağlantı elemanları atıklarından oluşan projeler yapmaya başladılar.
03 Haziran, 2019

STD Dilovası Şube’de Aile Günü Buluşması

Standart Cıvata İzmir’de Mart ayında gerçekleşen 'Aile Buluşması Günü’ devamı geçtiğimiz hafta İstanbul Dilovası şubesinde de gerçekleşti.
01 Haziran, 2019

STD -STANLEY BLACK&DECKER DEWALT İŞ BİRLİĞİ

STD' de bugün Stanley Black&Decker ve Dewalt uygulamalı endüstriyel ve el aletleri eğitimi verildi.
10 Mart, 2019

STD Avrasya Cam, Pencere Ve Kapı Fuarı'nda

6-9 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşan Avrasya Cam Fuarı, Avrasya Pencere ve Avrasya Kapı Fuarı’yla eş zamanlı olarak düzenlendi.
17 Ekim, 2018

Standart Cıvata, 21. Uluslararası ‘İntermob Fuarı'nda yer aldı.

Bu yıl 21.kez kapılarını açan ‘İntermob Mobilya Yan Sanayi Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’, 13-17 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.
10 Ekim, 2018

Yeni markamız STD Ekko’nun ilk ürünleri stoklarda yerini almaya başladı.

STD Ekko markası ilk ürünleri olan şerit metreler, farklı ölçülerde darbeye dayanıklı olmasının yanı sıra özel kilit sistemine ve ergonomik tutuş özelliğine de sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.
26 Eylül, 2018

STD Emniyet Alan Perdesi ve STD Emniyet İkaz Bandı stoklarda yerini aldı

24 Eylül, 2018

Norm Holding Geleneksel Aile Pikniği

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen piknik bu yıl İzmir Foça- Hanedan, Salihli -Narlıbahçe ve Bursa-Aslanlar Kulüp’de gerçekleştirildi.
19 Eylül, 2018

Kaliteli Yerli Üretimle Emniyet Alan Perdesi STD’de

08 Ağustos, 2018

Oto Fırçası SUPER EXTRA STD‘de Satışta!

01 Ağustos, 2018

Merdiven Kaydırmaz Bantı STD’de

Hayatınızda kolaylık ilkesi ile yola çıkan Standart Cıvata, güvenliğinizi de esas alarak kendi markasıyla piyasaya sürdüğü kaydırmaz bantları 2 yıl kullanım garantisi ile sizlere sunuyor.
19 Temmuz, 2018

Yeni ismi ve Yeni İçeriğiyle N’Haber yayında!

Norm Holding etkinliklerini ve sektöre dair gelişmeleri takip edebileceğiniz Norm’un Dergisi, yeni adı ile yayında.
20 Haziran, 2018

STD 801 Hızlı Yapıştırıcılar ' Hayatınızı Kolaylaştırıyor

29 Mayıs, 2018

STD Rulopa İş Birliği

09 Mayıs, 2018

Norm Holding olarak Dragon Festivali’ndeydik

30 Nisan, 2018

Standart Cıvata’dan İzmir Fırça Ziyareti

Yurt içinden tüm pazarlamacılarımız geçtiğimiz hafta Standart Cıvata’da biraraya geldi.
05 Nisan, 2018

AÇEV Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Eğitimi

Anne Çocuk Eğitim Vakfı ve Ford Otosan iş birliği ile gerçekleşen iş yerlerinde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği'nin sağlanması eğitimine Standart Cıvata olarak biz de katılım sağladık
12 Mart, 2018

Standart Cıvata olarak katılım sağladığımız Avrasya Pencere Fuarı, yoğun bir katılımla sona erdi

Standart Cıvata, 7-10 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen, bölgenin en büyük ve prestijli fuarlarından olan Avrasya Pencere Fuarı'na katılım sağladı.
05 Ağustos, 2017

Açev Ford Otosan İşbirliğiyle ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ Eğitimi

Ford Otosan-AÇEV işbirliğiyle "Ülkem İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliği" eğitimi 2.kısmı Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirilen eğitimle tamamlandı.
22 Haziran, 2017

İstanbul Şube Toplantımız

Bilgi İşlem departmanı ve Satış-Pazarlama ekibimiz İstanbul Şubemiz’de gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.
13 Haziran, 2017

ISO 9001:2015 Eğitimlerimiz Tamamlandı

Türk Standartları Enstitüsü eğitmenlerince verilen ISO 9001:2015 eğitimlerimiz tamamlandı.
01 Haziran, 2017

İhracat Müşterimizden Std ve Norm Grup Ziyareti

Polonya'dan ziyarete gelen İhracat müşterimizle gerçekleştirdiğimiz toplantı sonrası grup firmalarımızı da ziyarette bulunduk.
26 Mayıs, 2017

Memduh Şahman Veda

Firmamıza uzun yıllardır hizmet veren, Norm Grup ve Standart Cıvata’da farklı görevlerde bulunmuş olan Toptan Bölümü Satış Müdürü Memduh Şahman bugün itibariyle görevinden ayrıldı.
13 Mayıs, 2017

Standart Cıvata, Kurumlararası Dragon (Kürek Çekme Yarışı) Festivali’ne Katıldı

13-14 Mayıs’ta gerçekleştirilen Kurumlararası Dragon Festival’nde Standart Cıvata-‘Super Team of Dragon’ olarak katılım sağladık. İlk gün gerçekleştirilen yarışlarda kendi grubunda yarıştığı tüm yarışlarda birinci olan takımımız, ikinci gün yarı final ve finalde...
13 Mayıs, 2017

İhracat Müşterimiz Firmamızı Ziyarette Bulundu.

Yurtdışından gelen müşterimize grup firmalarımızı tanıttık. Standart Cıvata’yı da ziyarete gelen müşterimiz Dragon Festivali’nde de bizi yalnız bırakmadı.
12 Mayıs, 2017

Fair Play Şirketler Yarışıyor 80’ler’ Bowling Turnuvası’nda İkinci Olduk

Fair Play tarafından düzenlenen 'Şirketler Yarışıyor 80'ler' Bowling Turnuvası'nda eleme usulü yapılan yarışmada 39 takım içerisinden Gold Team-1 takımımız finale çıkmış ve finalde de 2‘inci sırada yer alarak firmamızı başarılı bir şekilde temsil etmiştir.
08 Mayıs, 2017

Açev Ford Otosan İşbirliğiyle ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ Eğitimi

Norm Group ve Standart Cıvata olarak katılım sağladığımız eğitim toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine olup Ford Otosan’ın tüm tedarikçilerinin yer aldığı bir toplumsal farkındalık eğitimiydi.
14 Nisan, 2017

ÇATIDER Sponsorluğu Kapsamında Toplantılara Başladık…

14-15 Nisan tarihlerinde Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde düzenlenen 'ÇATIDER' toplantısına katıldık.
09 Nisan, 2017

Depo Personelimizle Tekne Turu Kapsamında 'Balık Tutma' Organizasyonu'ndaydık...

9 Nisan’da Çeşme'de motivasyon organizasyonu kapsamında 'balık tutma' aktivitemiz gerçekleşti. Depo personelimiz, İdari İşler departmanı desteğiyle katılım sağladığı organizasyonda keyifli dakikalar geçirdi.
28 Mart, 2017

Almanya Fastener Fair Stuttgart

28-30 Mart tarihleri arasında, Almanya 'Fastener Fair Stuttgart Fuarı'nda Norm Grup bünyesinde 'Standart Cıvata' İhracat ekibimizle yer aldık.
21 Mart, 2017

Sektörün En İyileri Konya Tarım Fuarı'nda Buluştu!

Standart Cıvata Genel Müdürü Caner Melek, Konya Tarım Fuarı’nda kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Konusunda ülkemizin en büyük ve en önemli buluşması olan Konya Tarım Fuarı 21 Mart tarihinde başladı.
01 Ocak, 2017

Vergi Ödül Töreni

İzmir Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen, ‘Vergi Ödemede ve Ülkemize Döviz Kazandırmada Başarılı Üyelerin Ödül Törenleri’, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde düzenlenerek sahiplerini buldu.
30 Aralık, 2016

STD Yeni Yıla Merhaba Partisi:

STD ailesi yeni yılın gelişini coşkuyla kutlandı.30 Aralık günü gerçekleştirilen kutlamada langırt yarışmaları düzenlendi ve yapılan çekiliş sonucunda çeşitli hediyeler dağıtıldı. STD çalışanlarının ve yönetim kurulunun katıldığı organizasyonda tüm çalışanlar dilek balonlarını uçurarak yeni yıl için iyi dileklerini diledi.
06 Aralık, 2016

Dilovası Şube:

Norm Grubu Onursal Başkanı Nedim Uysal , Norm Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nedim Uysal ve Standart Cıvata Genel Müdürü Caner Melek İstanbul şube ziyaretlerini gerçekleştirdi.
02 Aralık, 2016

Şirketler Yarışıyor Bowling Turnuvası:

Fair Play tarafından düzenlenen 'Şirketler Yarışıyor' bowling turnuvasına Standart Cıvata adına GOLD TEAM-1 ve GOLD TEAM-2 takımlarımız katılarak performans gösterdi. 32 şirketin katılım sağladığı organizasyonda 7‘inci sırada yarışmayı tamamlayan GOLD TEAM-1 ekibi finale kalmayı başardı. Turnuva sonrası en ‘skorer ‘ oyuncu kupa ödülü ise şirket çalışanlarından Onur Demirel’e verildi.

STD SATIŞ

Satış sistemimize giriş yapmak için tıklayınız.